Super Mario 3D All Stars Nintendo Switch Game
FREE TRACKED SHIPPING
$119.00
In Stock
Super Mario 3D All Stars Nintendo Switch Game
Optimised versions of 3D Super Mario games Super Mario 64, Super Mario Sunshine, and Super Mario Galaxy are coming to Nintendo Switch in one package. In addition to having higher resolutions than their original versions, the games have been optimised for a smooth gameplay experience on Nintendo Switch. Super Mario 3D All-Stars also includes an in-game music player mode to play the music and songs from all three games.
Key Features:
- Genre: Action
- Platform: Nintendo Switch
- Rating: G
- Developers: Nintendo
- Franchise: Mario
ITEM IS IN PRE-OWNED CONDITION, REFER TO PHOTOS FOR THE EXACT CONDITION AND INCLUSIONS.
(193302)
| SKU | 193302 |
| Barcode # | 9318113987226 |
| Brand | Nintendo |
| Shipping Weight | 0.1500kg |
| Shipping Width | 0.150m |
| Shipping Height | 0.050m |
| Shipping Length | 0.170m |
| Shipping Cubic | 0.001275000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other Cashaway.com.au (One Cheaky Company Pty Ltd) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.