Super Impulse World’s Smallest Miniature Cornhole Game Set
FREE TRACKED SHIPPING
$19.00
In Stock
Super Impulse World’s Smallest Miniature Cornhole Game Set
Enjoy a miniature version of the classic cornhole game with this Super Impulse World’s Smallest Cornhole set. This fully playable pocket-sized novelty game is great for tabletop fun, collecting, gifting, or travel.
The set includes 2 miniature cornhole boards and 4 tossing bags. Part of the World’s Smallest series by Super Impulse, this compact game is recommended for ages 6 and up.
Key Features:
- Fully playable miniature cornhole game
- World’s Smallest series by Super Impulse
- Includes 2 miniature boards
- Includes 4 tossing bags
- Pocket-sized and portable
- Great for collectors, gifts, and novelty play
- Recommended for ages 6+
NEW, NEVER USED.
(189693)
| SKU | 189693 |
| Barcode # | 810010991577 |
| Brand | Super Impulse |
| Shipping Weight | 0.2000kg |
| Shipping Width | 0.140m |
| Shipping Height | 0.040m |
| Shipping Length | 0.210m |
| Shipping Cubic | 0.001176000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other Cashaway.com.au (One Cheaky Company Pty Ltd) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.