Mario Kart 7 Nintendo 3DS Video Game Cartridge
FREE TRACKED SHIPPING
$25.00
In Stock
Mario Kart 7 Nintendo 3DS Video Game Cartridge
The Mario Kart 7 Nintendo 3DS Game System Cartridge Only Video Game is a classic racing game that offers fast-paced action, new features, and online multiplayer capabilities.
Key Features:
- Fast-paced Mario Kart action: Race against your friends or family in thrilling races and battles across 32 new and classic courses.
- New features: Use hang gliders to soar through the air, take underwater shortcuts, and customize your kart with a variety of parts.
- Online multiplayer: Compete against players from all over the world in online races and battles.
- StreetPass functionality: Share ghost data with other players you meet on the street and race against their ghosts.
ITEM IS IN PRE-OWNED CONDITION, REFER TO PHOTOS FOR THE EXACT CONDITION AND INCLUSIONS.
(190655)
| SKU | 190655 |
| Barcode # | 018113993126 |
| Brand | Nintendo |
| Shipping Weight | 0.1500kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.100m |
| Shipping Cubic | 0.001000000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other Cashaway.com.au (One Cheaky Company Pty Ltd) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.